Yardıma ihtiyacınız mı var?

Yardıma ihtiyacınız olan konuyu bu sayfada bulamazsanız #yardım etiketi altında sorununuzu yazabilirsiniz.

You can't find on this page what you need. You can writte your problem with label of #help

Sosyal Sorumluluk Uygulaması Nedir, Nasıl Uygulanır?


Sosyal sorumluluk uygulaması, toplumu yardımlaşmaya, dayanışmaya yönlendiren, insanları haberdar eden ve toplumu bilinçlendiren bir uygulamadır. Toplumda ihtiyaç duyulan durumların, yardıma ihtiyacı olan insanların sorunlarına ve özellikle acil yardım talebinde bulunanlara yardımda bulunmamak, destek çıkmamak büyük bir ayıptır. Bu ayıbı Freelyshout olarak görmezden gelemeyiz.

Sosyal sorumluluk uygulaması ile birlikte şehrin ücra bir köyünde kitaba ihtiyacı olan insanları bilgilendirebilir, acil kana ihtiyacı olanlara yardımcı olarak duyuru yapabilir, doğal afetler sonucu zarar gören insanların ihtiyaçları hakkında yardım talebinde bulunabilirsiniz. Görmezden gelinen durumlardan biri olan “hayvanlara zarar verme” konusunda da duyarlı olarak bu uygulama üzerinden hayvanlara zarar veren canileri şikayet edebilirsiniz. Freelyshout olarak anında tepki gösteririz. İnsan hakları konusunda görmezden gelinen durumları biz asla görmezden gelmeyiz.

Freelyshout, sosyal sorumluluğunu yerine getirmek için elinden geleni yaptı; sıra sizde! Siz de daha iyi bir dünya için bizimle birlikte savaşın! Sosyal sorumluluk sisteminin önünde kimse duramayacak. Eğer bize destek çıkmaları için Akut ve Greenpeace’yi de bilgilendireceğiz.

Sosyal Sorumluluk Uygulaması Ayarları

Sosyal Sorumluluk Ayarları’na girmek için Freelyshout Ayarları’na girin. Sağ tarafta “Sosyal Sorumluluk” bağlantısına tıklayın. Çıkacak olan sayfada bu uygulama ile ilgili bilgilendirme, kan grubu ve yaşadığınız şehir mevcut.

Eğer bu uygulamaya katılmak istemiyorsanız, “Sosyal sorumluluk ile ilgilenmiyorum” seçeneğine tıklayabilirsiniz.

Sisteme giriş yapmak için buraya tıklayın.

Sayfaya girdiğinizde çıkacak olan bölümde, sorumluluk eklemek için “Bir sorumluluk ekle” yazısına tıklayınız.

İrtibat bölümünde üyelik adınız yazmakta.

Yetkiliye ulaşabilmesi için telefon ekleyebilirsiniz. Telefon numaranısını gereken yere yazın.

Olayın gerçekleştiği konumu “Konum” kısmında aratıp çıkan sonucu tıklayın.

Olayın türü için çıkacak olan seçenek listesinde uygun seçeneği işaretleyin. Seçili olaya göre alt seçeneklerde duruma uygun seçenekler listelenecektir. Bilgilendirmenin sonunda ise olay ile ilgili tüm detayları yazabilirsiniz. 

Eklenilen sorumluluğu silmek için eklediğiniz sorumluluğa giriş yapın. '' Sil '' seçeneğine tıklayın. 

Last update:
2014-02-17 09:00
Average rating: 3.75 (4 Votes)

You cannot comment on this entry

Chuck Norris has counted to infinity. Twice.